Święto Spółdzielczości Bankowej 2017

Dzień Otwarty Banku Spółdzielczego w Płońsku w ramach obchodów ŚSB 2017.
W tym dniu czekają na Państwa: jak zawsze miła atmosfera, fachowa pomoc, pamiątkowe upominki!

W ramach obchodów Święta proponujemy:

  • konkurs fotograficzny: ,,Twój pomysł, Twój Bank – Twoja przyszłość”. Zrób zdjęcie i wygraj atrakcyjne nagrody! Do wygrania 3 tablety oraz upominki bankowe. Konkurs fotograficzny potrwa od 26.06.2017 r. do 02.07.2017 r. Zdjęcia konkursowe mogą być wykonane cyfrowym aparatem fotograficznym lub smartfonem. Nazwa konkursu jest jednocześnie głównym jego tematem. Zdjęcia wykonane na konkurs powinny być interpretacją tematu konkursu. Każdy Uczestnik może przesłać jedno zdjęcie. Zdjęcie konkursowe należy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej pod adresem konkurs@bsplonsk.pl. Każdy Uczestnik wraz ze zdjęciem konkursowym powinien przesłać skan lub zdjęcie podpisanej karty zgłoszenia.Szczegóły w regulaminie do pobrania poniżej.
  • promocja w zakresie udzielania kredytów dla osób prywatnych. Za udzielenie dowolnego kredytu dla osoby prywatnej do kwoty 50.000 zł prowizja ulega obniżeniu do 0%! Promocja obowiązuje od 26.06.2017 r. do 30.06.2017 r. Szczegóły promocji w placówkach Banku.

Oficjalne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej 2017 przypadają na dzień 25 czerwca br. Święto Spółdzielczości Bankowej to doskonała okazja do umocnienia roli spółdzielczości w życiu społeczno-gospodarczym kraju. W Banku Spółdzielczym w Płońsku na rzecz społeczności lokalnej pracujemy już od 1898 roku – tj. prawie 119 lat! To zobowiązuje i jednocześnie pokazuje siłę spółdzielczości oraz więź z lokalnym środowiskiem na terenie działania Banku.

Zapraszamy wszystkich serdecznie – (i nie tylko od święta!)

 

 

Zapraszamy do naszych placówek

 

Lista placówek

Powrót