VIII Turniej Ekologiczny - świetna zabawa połączona z edukacją.

W połowie czerwca gościć będziemy Państwa na XIX Mazowieckich Dniach Rolnictwa. Oczywiście Bank Spółdzielczy w Płońsku jak co roku zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska. Jedną ze stałych atrakcji targów jest także Turniej Ekologiczny, który od 8 lat cieszy się ogromną popularnością osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Zapraszamy serdecznie także w tym roku wszystkich, którzy szanują naturę i lubią dobrą zabawę z dodatkiem rywalizacji do udziału w turnieju.

Głównym celem turnieju jest uwrażliwienie szczególnie najmłodszych mieszkańców obszarów wiejskich na potrzebę ochrony środowiska oraz kształtowanie postaw ekologicznych. Turniej jest świetną okazją do wykazania się wiedzą z zakresu ekologii i przyrody, ale też umiejętnościami sprawnościowymi.

Zawody rozpoczniemy w sobotę 16 czerwca br. o godz. 10:00 na terenie Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku (przy budynku przechowalni). Wszystkie drużyny biorące udział w zabawie zostaną uhonorowane nagrodami ufundowanymi przez organizatorów i sponsorów Turnieju Ekologicznego.

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminem i scenariuszem konkursu oraz dostarczenie podpisanego zgłoszenia i oświadczenia na adres: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, ul. H. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk lub w dniu turnieju u organizatorów do godz. 10.00 (w przypadku dostępności miejsc).

Więcej informacji pod numerem telefonu: 23/663 07 12 (Dorota Paluch) lub adresem mailowym: dorota.paluch // modr.mazowsze.pl

Powrót