Witamy na nowej stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Płońsku.

Ruszamy z nową odmienioną platformą internetową naszego Banku. Strona oparta jest o najnowsze rozwiązania stosowane przy budowie stron www. Nasz nowy Serwis internetowy ma przede wszystkim rzetelnie przekazywać informacje o Banku  i jego ofercie, promować jego produkty, pomóc w budowaniu wizerunku Banku, aktywizować i budować lojalności klientów, jak również przyczynić się do  lepszej komunikacji z Bankiem.

Diamentralnie nowy serwis internetowy Banku obsługiwany jest przy użyciu autorskiego systemu CMS w oparciu o technologię RWD (strona przystosowana do urządzeń mobilnych). Obecny serwis internetowy Banku wykonany był pond 7 lat temu , więc nadszedł czas na zmianę. Zarząd Banku podjął decyzję o wykonaniu nowego, autorskiego serwisu w oparciu o precyzyjną analizę otoczenia i przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i rozwiązań.

Wdrażany Serwis ma zapewniać poprawny odbiór prezentowanej treści dla jak najszerszej grupy użytkowników. Zaprojektowany został zgodne ze standardami Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0) oraz Responsive Web Design (RWD). Za realizację i wdrożenie w życie nowego serwisu odpowiada Firma IDEO – pewny i zaufany partner z obszaru IT.

Mamy nadzieję, że prezentowane treści będą czytelne, a strona wraz z jej funkcjonalnościami będzie ewoluowała wraz z rozwojem Banku i jego oferty.

 

Powrót