Akcja edukacyjna – „Poznajemy zawody”

Przedszkolaki z „Misia Uszatka” z wizytą w Oddziale w Nowym Mieście

19 grudnia 2019 r. Oddział naszego Banku w Nowym Mieście odwiedzili przesympatyczni mali goście – dzieci z Samorządowego Przedszkola im. Misia Uszatka w Nowym Mieście. Odwiedziny odbyły się w ramach serii wizyt w różnych instytucjach, w związku z akcją edukacyjną – „Poznajemy zawody”. Tym razem wybór gości padł na bankowców.

Do wizyty bardzo miłej i wesołej podeszliśmy bardzo poważnie. W programie spotkania znalazło się zwiedzanie oddziału, rozmowy z pracownikami, zapoznanie się z pracą w Banku. Przygotowana prezentacja wzbudziła żywe zainteresowanie małych gości. Prezentację przygotowała i prowadziła Ewa Krzeszewska razem z Dyrektorem Oddziału Jerzym Piątkiem, po której pracownicy zasypani zostali szczegółowymi pytaniami, na które oczywiście cierpliwie odpowiadali.

Po prezentacji odbył się krótki quiz, w którym dzieci wykazały się bardzo wysokim poziomem wiedzy o pracy w Banku Ale chyba największą atrakcją dla naszych gości było liczenie pieniędzy za pomocą prawdziwej, kasjerskiej liczarce! Skromy poczęstunek i wręczenie drobnych pamiątek zakończyły jakże miłą wizytę. Oby więcej tak miłych gości, mamy nadzieję przyszłych klientów Banku.

 

Powrót