Charytatywny piknik rodzinny „Pomagamy chorej Oli”

Razem z Autoserwisem Żelechowscy z Płońska wsparliśmy charytatywny piknik dla Oli.

Ola, która potrzebuje pomocy w leczeniu ciężkiej choroby genetycznej, właśnie kończy 4 lata. Piknik, który w 7 września odbył się w Szkole Podstawowej w Mystkowie, to wspaniały prezent dla niej od wszystkich ludzi o dobrych sercach. A ci nie zawiedli - zebrano 20 tysięcy złotych.

Ola urodziła się z zespołem wad wrodzonych. W tym roku pojawiła się szansa na leczenie w Stanach Zjednoczonych gdzie leczy się dzieci z zespołem Aperta.

Teraz pozostaje czekać na termin no i zebranie kwoty min 300 tys złotych. Stąd pomysł pikniku rodzinnego „Pomagamy chorej Oli”. Pieniądze na leczenie i rehabilitację Oli zbierano już w ubiegłym roku, podczas andrzejkowego balu, zorganizowanego przez radę rodziców szkoły w Mystkowie. Dla odwiedzających piknik organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Były występy charytatywne zespołów, jednostki strzeleckiej, animacje i zabawy dla dzieci oraz pokaz żonglerki. Piknik odwiedzili również motocykliści i pasjonaci starych samochodów. Między innymi można było zasiąść za kierownicą rajdowego sportowego auta Tomasza Żelechowskiego a także zaliczyć krótki przejazd. Za pośrednictwem Autoserwisu Bank przekazał upominki dla uczestników pikniku.

W organizację imprezy zaangażowała się również Akademia Dobra - Gminny Wolontariat przy SP w Baboszewie.

Jeśli ktoś chce pomóc finansowo Oli i dołożyć cegiełkę do leczenia w Dallas, może to zrobić dokonując wpłat na konto: 47 8230 0007 0013 0518 2000 0001 z dopiskiem: Na leczenie i rehabilitację Oli.

Źródło: plonszczak.pl
zdjęcia: Katarzyna Kołodziejczyk, autoserwisplonsk.pl.

Powrót