Gratulacje i podziękowania dla Prezes Teresy Kudlickiej i Wiceprezes Barbary Szczypińskiej.

Z końcem 2017 roku Pani Prezes Teresa Kudlicka i Pani Wiceprezes Barbara Szczypińska zakończyły pracę w Zarządzie Banku Spółdzielczego w Płońsku. 

Nie uważamy, że ta chwila stanowi definitywne pożegnanie. W naszym Banku zostawiły Panie cząstkę swej duszy, marzeń i dążeń. Chcemy ją zachować i pielęgnować. Wierzymy, że nadal będziemy mogli liczyć na rady i pomoc obydwu Pań.

Przez te wszystkie lata Pani Prezes i Pani Wiceprezes wzbudzały ogromny szacunek wśród pracowników Banku.
Dziś dziękujemy Wam za wkład w budowę i rozwój naszej instytucji. Do obecnej renomy i dynamicznego rozwoju Banku przyczynił się wasz indywidualny wysiłek.

Pracy w Banku poświęciły Panie całe życie, a owocem tego wysiłku jest prężnie rozwijająca się instytucja. Osiągane przez Bank Spółdzielczy w Płońsku w ostatnich latach wyniki ekonomiczne były wielokrotnie doceniane przez środowisko bankowości spółdzielczej oraz Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Świadczą o tym liczne otrzymane przez Bank nagrody:
- Godło Promocyjne ,,Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”,
- statuetkę ,,Orła Agrobiznesu” - brązowego i dwa razy srebrnego,
- nagrodę za zajęcie I miejsca w kategorii Duży Bank Spółdzielczy (kapitały pow. 20 mln zł) w konkursie „Najlepszy Bank” organizowanym przez Gazetę Bankową.

Pani Prezes Teresa Kudlicka oraz Pani Wiceprezes Barbara Szczypińska są niezaprzeczalnie ,,silnymi osobowościami”. Należą do osób bardzo prężnych, twórczo myślących, rzucających wiele pomysłów. Wypadałoby tylko życzyć sobie, aby wszyscy pracownicy mieli taki potencjał intelektualny i wyczucie w kontaktach międzyludzkich.

Szanując decyzję Pań o zakończeniu pracy w Zarządzie Banku Spółdzielczego w Płońsku w imieniu członków Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Pracowników Banku Spółdzielczego w Płońsku pragniemy zapewnić jedno: pozostawiają Panie w Banku jak najlepsze wspomnienia o sobie.

W związku z rozpoczynającym się nowym okresem w Waszym życiu życzymy zdrowia, spokoju i realizacji wszystkich zamierzeń. Jako współpracownicy pragniemy z całego serca podziękować za profesjonalizm, poświęcenie, oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę na rzecz naszego Banku.

Rada Nadzorcza, Zarząd
i Pracownicy Banku Spółdzielczego w Płońsku.

 

Powrót