Mamy najlepszy upominek pod choinkę dla Twojego dziecka!

Twoje dziecko ukończyło właśnie 13 lat? Zrób prezent swojemu dziecku i załóż wraz z nim jego pierwszy profesjonalny rachunek w Banku. Od września br. w naszym Banku oferujemy „Happy Konto” – czyli dorosłą bankowość dla młodych.

Regulacje bankowe w naszym kraju dopuszczają takie rozwiązanie. Małoletni klient banku może założyć konto za zgodą rodzica. Osoba dorosła pełni wówczas rolę pełnomocnika rachunku i dysponuje dość szerokimi uprawnieniami, umożliwiającymi mu nadzór nad finansami pociechy.

Dużym atutem „Happy Konta” jest aspekt edukacyjny. Dziecko uczy się racjonalnie gospodarować budżetem i poznaje podstawowe operacje finansowe. Może kupić przez Internet ulubioną grę komputerową, zapłacić za bilety do kina, skorzystać z bankomatu lub wykonać przelew. Jest to wiedza, która z pewnością zaprocentuje w dorosłym życiu pociechy.

„Happy Konto” to praktycznie całkowicie darmowy rachunek oraz swoboda dostępu do środków zgromadzonych na rachunku (bankomaty, aplikacja mobilna GooglePay, bankowość internetowa). To także możliwość np. doładowania telefonu w dowolnym miejscu i o dowolnej porze (wystarczy dostęp do Internetu).

„Happy Konto” funkcjonuje do ukończenia 18-tego roku życia. Jeżeli młody człowiek ukończył już 18 lat, nadal się uczy, jest lub niedługo zostanie studentem, to może skorzystać z rachunku „Unikonto Student”. To w pełni profesjonalny typ rachunku z kompletną ofertą jaką daje posiadanie konta w banku, z tym że do 25 roku życia (w okresie nauki) jest całkowicie bezpłatny! Posiadając „Unikonto Student” możesz korzystać z wielu usług, w tym także z pełnej oferty kredytowej dostępnej w banku.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Powrót