Niezapomniany koncert kulminacją obchodów 120 lecia Banku

Tysiące fanów Dawida Kwiatkowskiego oraz kultowego Dżemu bawiło się w piątkowy wieczór na wspólnym koncercie Banku Spółdzielczego w Płońsku oraz Miasta Płońsk. Obok Gwiazd wieczoru na płońskiej scenie wystąpili także płońscy młodzi artyści Alan Cyprysiak oraz Gabriela Majtczak. Niespodzianką był występ zespołu Felivers z Sochaczewa, wcześniej nie zapowiadanego, a który wzbudził także duże emocje u setek gości koncertu. Licznie zgromadzoną publiczność przywitali: prowadzący imprezę Szymon Kusarek wraz z organizatorami: Burmistrzem Płońska - Andrzejem Pietrasikiem, Prezesem Banku Spółdzielczego w Płońsku – Dariuszem Konofalskim i Dyrektor płońskiego MCK – Elżbietą Wiśniewską.

Alan i Gabrysia pokazali mieszkańcom, iż Płońsk ma utalentowanych młodych artystów, których miejmy nadzieję będziemy niedługo oglądali na wielkich scenach. Felivers a potem Dawid Kwiatkowski dali wspaniałe show, a większość utworów śpiewała sama publiczność. Dżem, który istnieje na scenie już ponad 45 lat udowodnił po raz kolejny, że najlepsze zespoły przetrwają dziesięciolecia, łączą pokolenia i za każdym razem wyciskają łzy wzruszenia podczas wykonywania każdego ich utworu! Koncert obok naszego jubileuszu 120-lecia Banku był inauguracją XIII Dni Patrona Miasta Płońska połączonych z Jarmarkiem św. Michała, który zgromadził wielu wystawców przy płońskich ,,Rutkach”.

Tuż obok, w ,,Jordanku” dla najmłodszych płońszczan czekało wiele animacji wraz z nagrodami. Prowadził je Krzysztof Dembicki z płońskiego MCK-u wraz z młodzieżową grupą zadaniową ,,Iskierki”. Bank przekazał drobne upominki na nagrody w konkursach, podobnie jak na loterię prowadzoną na stoisku Radia Płońsk. Dla wszystkich gości nasze stoisko uruchomiliśmy już o godz. 16.00. Promowaliśmy kredyt Komfort oraz nowy darmowy rachunek dla młodych – Happy Konto.

W imieniu Rady Nadzorczej, Zarządu i Pracowników Banku Spółdzielczego w Płońsku chcemy podziękować wszystkim uczestnikom piątkowego koncertu. Dziękujemy za to, że byliście w tym dniu z nami. 120 lecie powstania naszego Banku to dla nas bardzo ważne wydarzenie.

Tym koncertem oraz pozostałymi inicjatywami podejmowanymi w związku z jubileuszem pragniemy uczcić pamięć założycieli płońskiego Banku Spółdzielczego a także kilku pokoleń klientów, udziałowców oraz pracowników. Dziękujemy także władzom miasta Płońsk oraz Dyrekcji i pracownikom Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku za możliwość współorganizowania tego wspaniałego wydarzenia.

 

 

Powrót