Płońsk. Powitanie lata 2019

Płońsk. Powitanie lata 2019.

W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej 2019 Bank Spółdzielczy w Płońsku wsparł w tym roku organizację oficjalnego rozpoczęcia tegorocznych wakacji w Płońsku.

W piątkowy wieczór 28 czerwca br na dziedzińcu Miejskiego Centrum Kultury zainaugurowano letni wypoczynek i to z wielkim hukiem. Gwiazdą wieczoru był laureat programu The Voice of Poland i półfinalista Must Be The Music – Antek Smykiewicz. Wokalista ze sceny zaapelował do uczestników wydarzenia aby dobrze się bawili, odpoczywali, spełniali marzenia i NIE spędzali za dużo czasu przed telewizorem tylko w plenerze!

Przed płońską publicznością zaprezentowała się także grupa taneczna Dance Project prowadzona przez Daniela Borzewskiego, tancerza Egurrola Dance Sudio. Publiczność mogła się wykazać przy energetycznej Zumbie z Izą Ciosek. Natomiast najlepsze dyskotekowe rytmy prezentował DJ Ardiano.

Piątkowe powitanie Lata to rozpoczęcie tegorocznej oferty przygotowanej przez Miejskie Centrum Kultury, które Bank także będzie wspierał w ramach stałej współpracy z MCK.

 

Powrót