Tarcza Finansowa PFR

Polski Fundusz Rozwoju uruchamia Tarczę Finansową PFR  program skierowany do firm, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z pandemią koronawirusa.
Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji mikrofirmy oraz małe i średnie firmy, będące Klientami Banku Spółdzielczego w Płońsku, będą mogły składać poprzez platformę bankowości internetowej (CUI). 

Pieniądze już płyną do naszych przedsiębiorców. Pierwsi klienci Banku Spółdzielczego w Płońsku mają już pieniądze na swoich rachunkach!

System zbudowany został w niespełna 2 tygodnie i działa poprawnie. Z opinii naszych klientów wiemy, że wypełnienie wniosku zajmuje niewiele czasu, a środki na koncie pojawiają się bardzo szybko. System jednak nie toleruje błędów, więc informacje należy uzupełniać uważnie i prawidłowo.

Zachęcamy do jak najszybszego składania wniosków. Od momentu uruchomienia programu (29.04) wypłacono już ponad 3,5 mld złotych. Więcej informacji w zakładce: https://www.bsplonsk.pl/tarcza-finansowa-pfr/.

W przypadku dużych firm wnioski o finansowanie można złożyć bezpośrednio w PFR na stronie www.pfr.pl/tarcza.

Powrót