VIII Turniej Ekologiczny podczas Mazowieckich Dni Rolnictwa.

Jedna z największych imprez rolniczych w kraju już nami. Mazowieckie Dni Rolnictwa połączone z Mazowiecką Wystawą Zwierząt Hodowlanych już po raz dziewiętnasty przyciągnęły dziesiątki tysięcy zwiedzających.

Mazowieckie Dni Rolnictwa na terenie płońskiego MODR-u na Poświętnem to branżowe wydarzenie, które od 19 już lat daje szansę rolnikom skorzystania z fachowego doradztwa i poznania nowoczesnych rozwiązań stosowanych w produkcji rolnej. To doskonałe miejsce na wymianę rolniczych doświadczeń i czas sięgania po gospodarskie informacje, zarówno w teorii, jak i w praktyce.

W ciągu dwóch dnia targów nasze stoisko odwiedziło wielu zwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą kredytową Banku zwłaszcza z obszaru finansowania działalności rolniczej jak i nowości z oferty dla osób prywatnych, jak chociażby kredyt mieszkaniowy – teraz z 30 letnim okresem na spłatę zobowiązania.

Bardzo atrakcyjny dla widzów i uczestników okazał się VIII Turniej Ekologiczny, którego organizatorami byli obok naszego Banku: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, , Nadleśnictwo Płońsk, Urząd Miejski w Nasielsku, natomiast sponsorami: Urząd Miasta w Płońsku, Urząd Gminy w Płońsku, Koło Pszczelarzy w Płońsku i Kancelaria Adwokacka BDG CONSULTING.

W Turnieju w tym roku wzięło udział 10 drużyn. Zwyciężyła drużyna „Jakubiak”, a wszystkie zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi zakupionymi dzięki uprzejmości organizatorów i sponsorów. W tym roku udało się każdą z drużyn uhonorować nagrodami w postaci rowerów. Idea konkursu, jaką jest propagowanie ekologii i ochrony środowiska, zyskała uznanie uczestników i widzów. Zadania konkursowe nie tylko bawiły, ale uczyły i zmuszały do myślenia zarówno uczestników i obserwatorów.

Już dzisiaj zachęcamy o zgłaszanie swoich kandydatur do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji (IX) Turnieju.

(zdjęcia: archiwum Banku, MODR, UM Płońsk)

 

Powrót