Zmarła Anna Seweryniak - wieloletnia Dyrektor Oddziału w naszym Banku

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” ks. Jan Twardowski


Z ogromnym smutkiem, żalem i niedowierzaniem dowiedzieliśmy się o odejściu w wieku 47 – lat naszej wieloletniej Koleżanki Anny Seweryniak - Dyrektora Oddziałów naszego Banku w Baboszewie i Dzierzążni.

Ania pracowała w Banku Spółdzielczym w Płońsku od 2005  roku. Była osobą wysoce profesjonalną, cenioną za swoje wyjątkowe zaangażowanie i podejście do obowiązków zawodowych. Posiadała nie tylko ogromną wiedzę, ale też potrafiła się nią dzielić i doskonale wykorzystać w swojej pracy. Stworzyła profesjonalny zespół ambitnych, realizujących cele pracowników, potrafiła skutecznie zarządzać i motywować. Była osobą o wielkiej empatii, wrażliwą, pomocną, szczególnie dbającą o swoich klientów i pracowników. Będzie nam bardzo brakowało Jej obecności wśród nas!

W imieniu Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Pracowników Banku Spółdzielczego w Płońsku pragniemy złożyć nasze najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny naszej koleżanki Ani a w szczególności dla jej mamy Alicji oraz córki Zuzi.

Ceremonia pogrzebowa Ś.P. Anny Seweryniak rozpocznie się w dniu 28.10.2023 r.  (sobota) o godz.15.00 w Kościele św. Achacjusza w Skołatowie (09-164 Dzierzążnia)

 

Powrót