"Nasz Bank" Biuletyn Informacyjny Banku Spółdzielczego w Płońsku

Aktualna informacja

Od 2002 roku wydajemy systematycznie profesjonalny Biuletyn Informacyjny Banku Spółdzielczego w Płońsku, pt. „Nasz Bank”. Początkowo nasza publikacja ukazywała się co kwartał. Obecnie Biuletyn jest wydawany z mniejszą częstotliwością, tj. dwa razy w roku, za to jest o wiele obszerniejszy i bardziej zróżnicowany tematycznie. Od samego początku Biuletyn jest do nabycia bezpłatnie w każdej placówce naszego Banku oraz w urzędach, zaprzyjaźnionych szkołach, instytucjach oraz firmach.

O czym przeczytasz?

Nasz Biuletyn ma przede wszystkim funkcję informacyjną. Na jego łamach przedstawiamy m.in. dane o sytuacji finansowej Banku, informacje o nowych produktach i usługach, o bankowości spółdzielczej oraz aktualne wiadomości na temat ważnych wydarzeń, w których brał udział Bank Spółdzielczy w Płońsku.

Jaki jest nasz cel?

Podstawowym zadaniem Biuletynu „Nasz Bank” jest budowanie jeszcze trwalszych relacji z Tobą nasz drogi Kliencie, wzmacnianie świadomości z posiadania własnego spółdzielczego banku, a także potęgować w nas samych poczucie odpowiedzialności za jego rozwój.

Zapraszamy do lektury naszego Biuletynu Informacyjnego „Nasz Bank”. Bądź zawsze na bieżąco!

 

         

Numer aktualny

  

Numery archiwalne