Numer aktualny

"Nasz Bank" Biuletyn informacyjny Banku Spółdzielczego w Płońsku:
nr 29 wiosna - lato 2019.

(ze wstępu)

Szanowni Klienci, Udziałowcy i Pracownicy Banku.
Z ogromną satysfakcją oddajemy w Państwa ręce nowy – wiosenny Biuletyn Informacyjny Banku Spółdzielczego w Płońsku „Nasz Bank”.

To Numer wyjątkowy, ponieważ prezentuje najważniejsze inicjatywy, jakie podejmowaliśmy na przełomie 2018 i 2019 roku związane z obchodami jubileuszu 120-lecia naszego Banku.

Co zrobiliśmy m.in.:

  • zorganizowaliśmy 31 sierpnia 2018 r. razem z Urzędem Miasta w Płońsku jubileuszowy koncert z udziałem takich gwiazd jak: Dżem, Dawid Kwiatkowski oraz zespół Felivers.
  • we wrześniu 2018 r. wydaliśmy monografię Banku pt. „Bank Spółdzielczy w Płońsku – historia i współczesność
  • zdecydowaliśmy o posadzeniu w Płońsku 120 drzew na terenie wskazanym przez Urząd Miasta w Płońsku. Inicjatywa została zaplanowana na 2 lata.
  • 18 lutego br. w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku zorganizowaliśmy uroczystą Galę podsumowującą obchody 120-lecia Banku
  • na początku 2019 r. wdrożyliśmy platformę walutową pozwalającą klientom na samodzielną wymianę walut. I jako pierwszy Bank Spółdzielczy w Polsce – testowo uruchomiliśmy wpłatomat online
  • Przed nami wyzwania 2019 r., miedzy innymi opracowanie nowej strategii działania. Bank będzie koncentrował sie na inwestowaniu w technologie poprawiającą jakość i efektywność pracy.Ambicją obecnych władz Banku jest dążenie, aby Bank Spółdzielczy w Płońsku nadal należał do grona największych i najszybciej rozwijających się banków spółdzielczych w Polsce.

Dariusz Konofalski
Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Płońsku