Doładowania telofonu na kartę

Doładowania telofonu na kartę

Udostępniliśmy Państwu możliwość bezprowizyjnego doładowania numeru telefonu komórkowego na kartę. Usługa dostępna jest poprzez bankowość internetową. Doładowanie konta dokonywane jest on line po  zatwierdzeniu zlecenia.

W ramach usługi istnieje możliwość doładowania dowolnego numery telefonu operatorów sieci: Plus na kartę, T-Mobile na kartę, ORANGE, Heyah, PLAY, Polsat Cyfrowy, wRodzinie, Virgin Mobile, Lycamobile, Nju mobile na zasadach jak przy doładowaniach tradycyjnych.
Usługa dostępna jest dla posiadaczy rachunków oszczędnościowych z uruchomioną obsługą przez Internet.

Najważniejsze zalety usługi:

  •     szybkość – doładowanie telefonu zostaje zrealizowane z chwilą dokonania płatności za pośrednictwem Internetu.
  •     dostępność - możliwość doładowania telefonu 24 h/ dobę 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca.
  •     kontrola wydatków – monitoring wydatków dla każdego zdefiniowanego i zasilanego numeru telefonu.
  •     definiowanie zasilanych numerów – funkcjonalność przydatna przy częstych doładowaniach. Raz zdefiniowany numer zapisywany jest w  systemie i ułatwia błyskawiczne dokonywanie kolejnych transakcji.

Z tytułu świadczenia usługi Bank nie pobiera żadnych prowizji od Klientów.

Nie posiadasz jeszcze rachunku w naszym Banku lub chcesz mieć dostęp do  usługi – skorzystaj z aktualnej oferty kont osobistych. Szczegóły znajdziesz tutaj.
Przed rozpoczęciem korzystania z usługi prosimy zapoznać się regulaminem doładowań pre-paid.
 
Partnerem biznesowym w zasileniach telefonów komórkowych jest firma Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, posiadająca duże doświadczenie w usługach pre-paid oraz innych produktach związanych z telefonią komórkową i  internetem. Od kilku lat współpracuje ona z wieloma bankami na terenie całego kraju.

Zachęcamy także do korzystania z promocji przygotowanych przez operatorów. Aktywne promocje znajdziecie Państwo w aktualnościach.