EKO Kredyt na PIĄTKĘ

Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...

EKO? Logiczne, że się opłaca! W Banku Spółdzielczym w Płońsku ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyt gotówkowy, który otwiera dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku Spółdzielczym w Płońsku uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

 

Podsumujmy:

  • Oferujemy Ci „Kredyt na piątkę” w specjalnej edycji EKO, co oznacza, że jest to kredyt, z którego minimum 20% środków przeznaczonych jest na cele ekologiczne, polegające na zakupie towarów i urządzeń ekologicznych. Szczegóły w regulaminie.
  • Kredyt udzielany w okresie od 01.10.2020 r. do 31.12.2020r.
  • Maksymalna kwota kredytu, to 50 tys. zł
  • Jasne warunki cenowe: 5% oprocentowanie i 5 % prowizji (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,82%)
  • Do 5 lat na spłatę zobowiązania

A teraz najlepsze!

Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna.
To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł,
dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj.

To jeszcze nie koniec, bo… Karta? Logiczne, że się opłaca!

Karta płatnicza Visa, to oczywiście wygoda używania, bezpieczeństwo transakcji i możliwość płacenia na całym świecie i w Internecie. Dla osób, które w okresie od 01.10.2020 r. do 15.12.2020 r. zamówią kartę (z wyłączeniem kart debetowych Visa Niespersonalizowanych). Będą miały możliwość wzięcia udziału w  emocjonującym konkursie!

Zapraszamy do KARTOWEJ fortuny - codziennie do wygrania po 500 zł dla 5 osób, a grać możesz codziennie, aż do końca konkursu (od 2.11 do 31.12.2020). Szczegóły na www.kartowafortuna.mojbank.pl

Dobierz okres spłaty i kwotę kredytu, aby zapłacić jak najmniej! Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze optymalnego rozwiązania kredytowego.

Zapraszamy do kontaktu!

Przydatne dokumenty (wniosek do pobrania poniżej):

Zaświadczenia - Do pobrania zaświadczenie o dochodach, oświadczenia oraz inne

Tabela oprocentowania -Tabela oprocentowania depozytów i kredytów w Banku Spółdzielczym w Płońsku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,82%
Kwota kredytu 22 250,00 zł, kwota do zapłaty 25 525,16 zł, oprocentowanie zmienne 5,00% w stosunku rocznym, prowizja 5,00%, całkowity koszt kredytu 3 275,16zł (w tym: prowizja 1 112,50 zł; odsetki 2 012,66 zł, koszt ubezpieczenia 150,00 zł), 42 miesięczne raty malejące. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.02.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy. Szczegóły oferty w placówkach i na www.bsplonsk.pl.