Kredyt mieszkaniowy "Nasz Dom"

Kupno mieszkania lub budowa domu to poważna decyzja i jednocześnie ogromna zmiana w Twoim życiu. Kredyt na cele mieszkaniowe w Banku Spółdzielczym w Płońsku to prosty i wygodny sposób na Twój pomysł kupna nowego mieszkania lub domu.

Możesz go przeznaczyć na sfinansowanie zakupu mieszkania, domu jednorodzinnego, uzupełnienie wkładu w spółdzielni mieszkaniowej, a także wykończenie albo remont mieszkania lub domu.

Atrakcyjne oprocentowanie kredytu

  • Oprocentowanie zmienne już od 1,90 p.p. marży + WIBOR 3M
  • Oprocentowanie okresowo-zmienne - ustalane indywidualnie

WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Rate) to referencyjna wysokość oprocentowania kredytów i depozytów na rynku międzybankowym w Warszawie, czyli na polskim rynku międzybankowym. Określany jest na 1 dzień, 1 tydzień, 1, 3, 6 miesięcy lub 1 rok

Nawet do 30 lat na spłatę kredytu

Rozłożymy raty Twojego kredytu maksymalnie na 30 lat. Dzięki temu Twoja miesięczna rata będzie tak niska, jak to tylko możliwe!

Szeroki zakres kredytowania

Oprócz standardowego przeznaczenia kredytu oferujemy również możliwość spłaty kredytu udzielonego przez inny bank, refinansowania poniesionych już przez Ciebie wydatków, a także umożliwimy wyposażenie mieszkania lub domu w elementy trwale lub nietrwale związane z lokalem. Przyjdź do nas i powiedz, czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci to zrealizować!

Sfinansujemy aż 80% planowanej inwestycji

Jeśli kupujesz mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym lub wtórnym czy też budujesz lub przebudowujesz dom, a może remontujesz mieszkanie, wystarczy, że poniesiesz 20% kosztów inwestycji. My sfinansujemy aż 80% planowanej przez Ciebie inwestycji. Dzięki temu możesz przeznaczyć swoje środki na inne cele. Maksymalna kwota kredytu to 2 mln złotych.

Atrakcyjny system opłat i prowizji!

Proponujemy minimum opłat i prowizji związanych z zaciągnięciem kredytu – już od 1,5% za udzielenie kredytu!

Sposób spłaty

W ratach miesięcznych (malejących bądź równych)

Karencja w spłacie kapitału – do 2 lat

Do 24 miesięcy może trwać maksymalny okres karencji spłaty kapitału dla kredytów mieszkaniowych. Właśnie wtedy, kiedy masz największe wydatki, ułatwimy Ci urządzenie się w nowym miejscu.

Błyskawiczna decyzja kredytowa

Dajemy Ci gwarancję, że decyzja w sprawie Twojego kredytu zapadnie w jak najkrótszym czasie. Już po pierwszej rozmowie możesz myśleć o przeprowadzce!

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,87%.
Nota prawna i szczegółowy koszt kredytu:

Koszt kredytu

 

Zapraszamy do kontaktu!

Przydatne dokumenty:

Zaświadczenia - Do pobrania zaświadczenie o dochodach, oświadczenia oraz inne

Tabela oprocentowania -Tabela oprocentowania depozytów i kredytów w Banku Spółdzielczym w Płońsku