Logowanie

UWAGA: rozpoczął się proces migracji klientów z obecnych systemów obsługi bankowości elektronicznej do nowego systemu Asseco EBP (Enterprise Banking Platform).

Zalecamy zapoznanie się z dokumentacją użytkownika Nowej Bankowości Elektronicznej EBP oraz filmowymi materiałami instruktażowymi.

WAŻNE: Przed samą migracją otrzymacie Państwo powiadomienie SMS z BANKU. Do tego czasu prosimy o nie logowanie się do "Nowej bankowości EBP". Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się:

 

Nowa bankowość EBP

Klienci, którzy przeszli na nową bankowość

 

Zaloguj

Bankowość detaliczna

Klienci indywidualni,
przedsiębiorcy oraz rolnicy

 

Zaloguj

Bankowość korporacyjna

Przedsiębiorcy, instytucje,
organizacje oraz rolnicy

 

Zaloguj

 

 

 
 

UWAGA: mechanizm zabezpieczający dla klientów korpo, posługujących się kartą mikroprocesorową

WAŻNE: dla użytkowników klientów korporacyjnych, posługujących się kartą mikroprocesorową w nowej bankowości internetowej EBP wprowadzono dodatkowy mechanizm zabezpieczający:
po wpisaniu identyfikatora na stronie logowania pojawia się kod weryfikacyjny. Taki sam kod wyświetla się w aplikacji e-Podpis podczas wprowadzania kodu PIN. Użytkownik powinien porównać kod ze strony logowania z kodem w aplikacji e-Podpis. Jeżeli kody są takie same, można się zalogować. Jeżeli nie, należy przerwać procedurę logowania i skontaktować się z Bankiem.