Odbierz 500 zł na zakupy! w programie Bezcenne© Chwile

Dowiedz się jak odebrać 500 zł w 3 krokach!

Dołącz do akcji promocyjnej Grupy BPS i Mastercard© - odbieraj punkty w programie Bezcenne© Chwile i wymieniaj je na Karty podarunkowe i e-vouchery o wartości nawet 500 zł m.in. do Allegro, CircleK lub sklepów RTV Euro AGD.

Otwórz konto

Otwórz konto firmowe w naszym Banku i dobierz do niego kartę Mastercard®

Zaloguj się

Zaloguj się do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

Płać i odbieraj nagrody

Płać kartą za zakupy i odbieraj nagrody

 

Dokonaj min. 5 transakcji na łączną kwotę nie mniejszą niż 3000 zł, a otrzymasz 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł.
Rób tak przez 5 następujących po sobie miesięcy i zyskaj 500 zł!

Wymieniaj punkty na Karty podarunkowe, e-vouchery o wartości nawet 500 zł m.in. do Allegro, CircleK lub sklepów RTV Euro AGD.

 


Oferta specjalna („Oferta”) trwa do 31.12.2024 r. lub do wyczerpania puli nagród i obowiązuje w wybranych Bankach z Grupy BPS. Nagrody wydawane są w postaci punktów, które można wymienić na nagrody przypisane dla wartości zdobytych punktów w katalogu nagród (w tym na e-vouchery) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Zdobycie nagród jest uzależnione od spełnienia warunków Oferty, określonych szczegółowo w regulaminie na stronie www.mojbank.pl/mc-biznes. Udział w Ofercie jest dobrowolny. Organizatorem Oferty jest Mastercard Europe SA, działająca w Polsce poprzez Mastercard Europe SA Oddział w Polsce.
Sprawdź szczegóły w Regulaminie promocji (do pobrania poniżej) lub w placówce banku.