Benefia

We współpracy z BENEFIA Vienna Insurance Group przygotowaliśmy atrakcyjny program ubezpieczeń majątkowych, w tym przede wszystkim komunikacyjnych dla wszystkich osób prowadzących własne gospodarstwo rolne. Jeżeli posiadasz pojazdy mechaniczne, którymi poruszasz się na co dzień zarówno w celu przemieszczania się, jak i pracy w swoim gospodarstwie, ubezpiecz siebie oraz posiadane pojazdy na bardzo dogodnych warunkach.

Twój podstawowy zakres pakietu, to:

OC – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej – ubezpieczenie obowiązkowe, które chroni interes majątkowy ubezpieczonego w przypadku, gdy wyrządzi on szkodę ruchem pojazdu innym osobom. Dotyczy to zarówno szkód w majątku (np. pojeździe), jak też na osobie poszkodowanego.

AC – Ubezpieczenie Autocasco – dobrowolne ubezpieczenie pojazdów mechanicznych (samochodów), od zdarzeń losowych. Ubezpieczenie chroni interes majątkowy ubezpieczonego w przypadku utraty, zniszczenie, uszkodzenia lub kradzieży pojazdu wraz z jego fabrycznym wyposażeniem.

ASS – Ubezpieczenie Assistance – ubezpieczenie zapewnia pomoc w przypadku awarii lub wypadku pojazdu. Polisa daje możliwość skorzystania z usług takich jak: napawa pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu do warsztatu naprawczego oraz wynajem samochodu zastępczego lub nocleg w hotelu (do czasu naprawy pojazdu).

NNW – Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków – ubezpieczenie chroni przed następstwami wypadków powstałymi podczas ruchu pojazdu, polegającymi na uszkodzeniu ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci Ubezpieczonego. Ubezpieczeniem objęte są wszystkie osoby podróżujące pojazdem tj: kierowca i pasażerowie.

Odwiedź jedną z placówek Banku Spółdzielczego w Płońsku już teraz i spytaj naszych doradców o ubezpieczenia BENEFIA! Zapraszamy!

 

BENEFIA Ubezpieczenia to ponad 12 lat doświadczenia w sprzedaży atrakcyjnych ubezpieczeń na polskim rynku, gdzie głównym celem Towarzystwa Ubezpieczeniowego jest przede wszystkim nastawienie na Klienta oraz jego potrzeby. BENEFIA Ubezpieczenia to szybkość działania i sprawność obsługi na najwyższym światowym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu!