Concordia

Gospodarstwo rolne, które prowadzisz, jest bardzo często narażone na straty finansowe wynikające z wielu zagrożeń zarówno tych naturalnych, jak i spowodowanych działalnością człowieka. Concordia to atrakcyjne ubezpieczenia m.in. budynków rolnych, sprzętu rolniczego, upraw, inwentarza żywego, a także samochodu oraz samego Ciebie od odpowiedzialności cywilnej.

Nie zwlekaj! Ubezpiecz siebie i swoje gospodarstwo, minimalizując tym samym ryzyko utraty dorobku całego swojego życia. Dobierzemy odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy dla Ciebie. Teraz możesz być już spokojny o swoje gospodarstwo i przyszłość rodziny!

Odwiedź jedną z placówek BS Płońsk i zapytaj naszych doradców o ubezpieczenia Concordia! Zapraszamy!

 

Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych rozpoczęło swoją działalność w lutym 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat swojego istnienia zdobyło zaufanie wielu klientów i partnerów, rozwinęło sieć sprzedaży, nawiązało do tej pory współpracę z 430 bankami spółdzielczymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zarówno udziałowców oraz własnemu osiąganemu na rynku ubezpieczeń, podjęła wyzwanie i osiąga sukcesy w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, segmentu gminnego i samorządowego. Swoje doświadczenie czerpie z blisko 140-letniej tradycji w świadczeniu usług ubezpieczeniowych głównego akcjonariusza - Concordii Versicherung Holding AG z Hanoweru.

Zapraszamy do kontaktu!